Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Duchovní svět kolem nás - díl 3.

Jsme součástí celku a přitom často žijeme v oddělenosti. A to, že jsme součástí celku znamená, že i tento celek nás mnohdy ovlivňuje pozitivně, ale i negativně. Dlouhá řada příkladů nám ukazuje, jak práce s duchovním prostorem kolem nás může odstranit negativní vlivy a často vyřešit i zdravotní problémy, které bychom nikdy s tímto fenoménem nespojovali. Mohou to být somatické bolesti různých částí těla, psychické problémy, nepochopitelné úzkosti nebo strachy. Mohou to být i cyklické nezdary ve vztazích s druhými, kdy máme pocit, že se opakují stále stejné vzorce našeho nebo jejich chování. Pokud trpíte podobnými problémy, není nikdy od věci, ať je vaše životní filozofie jakákoliv, provést zkoušku, zda vaše problémy nejsou způsobeny vnějšími vlivy.

Číst dál...

Duchovní svět kolem nás - díl 2.

Mnoho těch, kdo absolvovali regresní terapii, mohli zažít moment, kdy jejich duše opustila fyzické tělo. Osvobozující okamžik, který intenzivně prožívají jako odchod do „Světla“, do klidu. Velice rychle ze sebe odhazují „tíhu“ prožitého života, problémy a negativní emoce, které měli do okamžiku, kdy byli ještě ve svém fyzickém těle. Právě tento okamžik je však zlomový, zda duše skutečně odejde domů anebo se z ní stane duše zbloudilá, která do Světla neodešla a zůstala v pozemských úrovních. Proč duše neodejdou? Mohou k tomu mít řadu důvodů, nejčastějším

Číst dál...

Časté nemoci dětí z pohledu psychosomatiky

Pojem sekundární zisk, v EFT tzv.psychologický zvrat. Stav, kdy jsme si schopni podvědomě nějakým způsobem primárně uškodit, abychom z toho získali jiný sekundární zisk. V terapiích to řešíme poměrně často. Jedná se o podvědomou reakci, takže na vědomé úrovni podobnou myšlenku odmítáme. Proč bychom si úmyslně škodili?

Číst dál...

Nová adresa v Liberci

Změna adresy libereckého pracoviště již od pátku 31.8.2018.

Číst dál...

Nově přidané možnosti plateb za terapie

Od 1.6. bude možné uhradit terapie kromě dosavadní platby v hotovosti nebo převodem na bankovní účet i platebními kartami typu VISA/MasterCard/Vpay/Maestro/UP/JCB a poukázkami Sodexo typu Dárkový Pass, Bonus Pass, Flexi Pass, Relax Pass a kartou Flexi Pass Card.

Vatikán urychleně školí nové exorcisty - jak je to s duchovním světem kolem nás? Díl I.

Vatikán urychleně školí nové exorcisty….asi ne jediná cesta, jak se zbavit případné cizí entity v blízkosti svého těla nebo ve vašem domě.

V posledních dnech mne zaujala zpráva na slovenském Lifenews.sk,  že Vatikán zaregistroval v uplynulých letech enormní nárůst lidí, kteří vykazují známky posednutí a školí nové exorcisty neboli vymítače "zlého ducha".

Číst dál...

Malé pojednání o děkování...

Síla naší myšlenky, našeho slova a z něho vycházejícího skutku, který může utvářet náš budoucí život s neskutečnou lehkostí a k naší radosti. Filozofie tohoto náhledu, změna života a jeho rytmu, jeho priorit a také pokora a poděkování v případech, že život nám přináší radost.

Číst dál...

Regresní terapie a hypnóza - mýty a skutečnost

Využívá se u regrese nebo Hlubinné abreaktivní psychoterapii hypnóza? Často kladená otázka těch, kteří přichází na první terapii.

Na úvod, před odpovědí na základní otázku si povězme, co to je hypnóza.

Číst dál...

Často kladené otázky...regresní terapie.

Ve své praxi se často setkávám ze strany klientů s otázkami týkající se průběhu terapií, hlavně Regresní terapie, proto bych na ty nejčastější rád odpověděl:

Číst dál...

Co si přinést s sebou na terapie?

Jsou dvě věci, které by bylo dobré si přinést s sebou, když se rozhodnete pro některou z terapií …

Číst dál...