Aleš Waksmundský

Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

SpR - Spiritual Restructuring

SpR je terapie, která pomáhá odstraňovat fyzické i psychické bolesti těla, navozuje pocit harmonie a vyrovnanosti, aktivuje samoléčebné mechanizmy v lidském těle, zlepšuje mimosmyslové vnímání,  pomáhá v obnovení bioenergetického vyvážení organismu, zvyšuje intuici a vede k celkovému rozvoji osobnosti.

 

Při jakých potížích pomáhá?

- léčení bolestí v oblasti pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, šlachově-svalových obtíží, revmatické artritidy, syndromu karpálního tunelu, chronických problémů s krční páteří
- onemocnění dýchacích cest
- kožní onemocnění, alergie
- potíže oběhové soustavy
- neurologických onemocněních (neuralgie)
- při obtížích zažívacího systému (záněty, dysfunkce, chronické střevní záněty, poruchy motility střeva, pálení žáhy apod.)
- při potížích močového systému (záněty, potíže s prostatou)
- pooperačních stavech a následné rehabilitaci
- bolestí hlavy migrenozního i nemigrenozního typu
- při dlouhodobém stresu
- ztrátě životní energie, dlouhodobé chronické únavě
- jako aktivní pomoc při fyzickém i psychickém zvládání dlouhodobých nemocí
- vyrovnání a celková harmonizace energií v těle, rovnováha čaker
- posílení energetické rovnováhy organizmu v obraně před nežádoucími entitami, které vás mohou krátkodobě ale i dlouhodobě životem provázet.

Terapii lze bez jakýchkoliv omezení kombinovat s jinými metodami. Je vhodná i jako účinná podpůrná metoda při rekonvalescenci, při léčení dlouhodobých nemocí, aktivuje energii těla, aby se následné rehabilitace co nejvíce zkrátily.
Je velmi účinná při zvládání psychických zátěží a fyzických bolestí u dlouhodobě nemocných u všech druhů nemocí, kdy je potřeba pomoci pacientovi mobilizovat veškeré síly ke zvládnutí nemoci.