Aleš Waksmundský

Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

EHT - Energy Healing Therapy

EHT - Léčení energií -  je metoda, která pomáhá odstraňovat vaše fyzické bolesti i psychické obtíže, pomáhá při stavech vyčerpanosti a duševní únavy, při návalech akutního stresu, vede k relaxaci, navozuje pocit harmonie a vyrovnanosti, aktivuje samoléčebné mechanizmy v lidském těle, zlepšuje mimosmyslové vnímání, pomáhá v obnovení bioenergetického vyvážení organismu, zvyšuje intuici a vede k celkovému rozvoji osobnosti.

 

Při jakých potížích pomáhá?

– léčení bolestí v oblasti pohybového aparátu (bolesti zad, kloubů, šlachově-svalových obtíží, revmatické artritidy, syndromu karpálního tunelu, chronických problémů s krční páteří
– neurologických onemocněních (neuralgie)
– při obtížích zažívacího systému (záněty, dysfunkce, chronické střevní záněty, poruchy motility střeva, pálení žáhy apod.)
– při potížích močového systému (záněty, potíže s prostatou)
– pooperačních stavech a následné rehabilitaci
– bolestí hlavy migrenozního i nemigrenozního typu
– při dlouhodobém stresu
– ztrátě životní energie, dlouhodobé chronické únavě
– jako aktivní pomoc při fyzickém i psychickém zvládání dlouhodobých nemocí
– při psychických problémech, úzkosti, fobie, obsedantně-kompulzivní porucha, hysterie, hypochondrie, deprese, bipolární poruchy, agorafobie, aj.
– vyrovnání a celková harmonizace energií v těle, rovnováha čaker

- posílení energetické rovnováhy organizmu v obraně před nežádoucími entitami, které vás mohou krátkodobě ale i dlouhodobě životem provázet.

 

Lze ji kombinovat s jinými klasickými i alternativními léčebnými metodami?

Terapie účinkuje jako samostatná metoda, která odstraňuje konkrétní fyzické i psychické problémy, dodává potřebnou sílu a pomáhá postupně si uvědomit a pochopit podstatu vašich problémů a najít cestu k jejich řešení. Lze jí ale bez jakýchkoliv omezení kombinovat s jinými metodami. Je vhodná i jako účinná podpůrná metoda při rekonvalescenci, při léčení dlouhodobých nemocí, aktivuje energii těla, aby se následné rehabilitace co nejvíce zkrátily.
Je velmi účinná při zvládání psychických zátěží a fyzických bolestí u dlouhodobě nemocných u všech druhů nemocí, kdy je potřeba pomoci pacientovi mobilizovat veškeré síly ke zvládnutí nemoci, s možností provést terapii přímo u vás nebo vašeho blízkého.

Jak často je nutné terapii aplikovat?

Je to přímo závislé na druhu problému, který pomáhá řešit. Již první terapie mívá výrazné účinky, ale jejím opakováním se zesilují a léčebný proces tak uzavírá. Pokud trpíte dlouhodobými bolestmi zad, také vám většinou nepomůže jediná návštěva u fyzioterapeuta, pokud léčíte nemoc léky, rovněž je budete muset po dobu léčení přijímat opakovaně. Stejné to je i s tímto léčebným postupem.