Aleš Waksmundský

Telefon: +420 728 765 343
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png

Jak terapie probíhá

V úvodu naší schůzky si probereme společně vaše současné zdravotní, případně psychické problémy, kvůli kterým jste mě vyhledali a i důležité události vašeho života, které mohou mít vztah k vašim zdravotním obtížím.

Po tomto rozhovoru vás seznámím s průběhem terapie, abyste měli představu o každém kroku, který bude v jejím průběhu následovat.

Jak samotná terapie probíhá?

EHT - Léčení energií se provádí prostřednictvím dlaní terapeuta, dotykem, nebo bez doteku na lůžku. Doba trvání terapie se pohybuje kolem 60-90 minut. Po úvodním asi 10ti minutovém relaxačním zklidnění je zahájena léčba. V jejím průběhu se zaměřuji na celkovou harmonizaci energií ve vašem těle a potom na místa, která mají přímý vliv na vaše obtíže. Při duchovně energetické léčbě se nemusí terapeut vždy dotýkat těch míst, které jsou lokalizovány jako bolestivé, dostává se k nim častěji prostřednictvím vybraných citlivých bodů na vašem těle.

Po celou dobu terapie se nacházíte v relaxačním uvolněném stavu. Po jejím ukončení zůstáváte ještě několik minut na lehátku v klidu, než je terapie ukončena.

Potřebuji něco s sebou?

Nic s sebou není potřeba. Terapie probíhá v běžném oblečení (je vhodnější tenčí přilehavější oděv, případně možnost odložit některou z vrchních vrstev, jako mikiny, svetry apod.), možnost i převlečení na místě do vlastního lehkého sportovního nebo domácího oblečení.

 

"Nejlepším lékem pro člověka je člověk. Nejvyšším stupněm léku je láska." (Paracelsus)